Diagnosis, prevention, medicine

Приватне акціонерне товариство «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ДІАПРОФ-МЕД» цим сповіщає про розширення асортименту продукції, що випускається.||

2020-03-12

З 12 березня 2020 р. підприємством введено в обіг та експлуатацію медичний виріб для діагностики in vitro - Швидкий тест для виявлення IgG та IgM до коронавірусу COVID-19 «DIA®-COVID-19-IgG/IgM».

Швидкий тест призначений для якісного виявлення антитіл (IgG та IgM) до Нового коронавірусу (Novel coronavirus) у зразках цільної крові, сироватки та плазми крові людини методом латерального проточного імунохроматографічного аналізу.

Зважаючи на швидке поширенням COVID-19 та зростаючу необхідність в заходах діагностування зараження коронавірусною інфекцією підприємством затверджені виробничі плани, що дозволяють вчасно забезпечити отримані замовлення в березні.

Разом з тим повідомляємо, що виробничі потужності дозволяють до 20.04.2020 року виготовити 50000 тестів. В зв’язку з підвищеним попитом просимо споживачів при замовленні використовувати встановлену форму замовлення, що додається.

З питань постачання просимо звертатися за тел. +38 (067) 343-59-83, +38 (044) 463-06-03, направляти замовлення: факс +38 (044) 463-06-02 або e-mail: tech@diapr.kiev.ua

 

 

 

Форма замовлення

 

«___» ____________ 2020 г.                           Директору з продаж ПрАТ «НВК «ДІАПРОФ-МЕД»

             (дата складання замовлення)

ЗАМОВЛЕННЯ на постачання продукції для _______________

№ з/п

Найменування продукції

Номер за каталогом

Кількість тестів в 1 наборі

Варіант комплектації

Кількість наборів ВСЬОГО

З них, кількість наборів за термінами поставок

Дата ____

Дата _______

1

DIA®-COVID-19-IgG/IgM

Швидкий тест для виявлення IgG та IgM до коронавірусу COVID-19

RDT-COVID-19

1

Набір 1: розрахований на 1 дослідження. Може бути використаний для самотестування.

Пакет з тестом, ланцет медичний, серветка спиртова асептична та рукавички разом з інструкцією з використання вкладені в коробку з картону.

 

 

 

2

 

 

Набір 2: кількість досліджень визначає замовник.

Пакет з тестом, ланцет медичний, серветка спиртова асептична та рукавички в потрібній кількості разом з інструкцією з використання вкладені в коробку з картону або пакет пластиковий.

 

 

 

 

 

 

______________________________ (Посада, ПІБ та підпис відповідальної особи) 

||