Діагностика, профілактика, медицина

Дистриб’юторам ПрАТ «НВК «ДІАПРОФ-МЕД»

2019-01-19

Приватне акціонерне товариство «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ДІАПРОФ-МЕД» сповіщає про розширення асортименту продукції, що випускається.

З січня 2019 р. підприємством введено в обіг та експлуатацію нову модифікацію медичного виробу для діагностики in vitro – Набір реагентів для РМП в новій формі випуску, номер за каталогом RPR-03-3.

Набір реагентів призначений для лабораторної діагностики сифілісу в реакції мікропреципітації (РМП).

Модифікація набору реагентів для РМП містить готовий до використання кардіоліпіновий антиген, позитивний контроль (інактивована сироватка крові хворих на сифіліс пацієнтів, яка містить імуноглобуліни, специфічні до антигенів T.pallidum) і негативний контроль (інактивована сироватка крові людини, що не містить антитіла до T.pallidum). Набір розрахований на проведення 2000 досліджень.

Переваги нашої продукції:

Реагенти готові до використання. Проведення аналізу можливо якісним і напівкількісним методом. Термін придатності реагентів становить 18 місяців. Якість реагенту після відкриття гарантується до закінчення терміну придатності.

З питань постачання просимо звертатися за тел. 050-468-83-06, 044-433-02-22, направляти замовлення: факс 044-463-06-02 або e-mail: diaproph.rpr@gmail.com